[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w istocie bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących specjalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.
Szpital realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie posiada szpital.
Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jednak także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w zasadzie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię