[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się właściwie nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących specjalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Placówka realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie posiada szpital.
Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, niemniej jednak również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W placówce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się faktycznie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię