[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia odkurzaczy czyszczących. Trudnimy się dzierżawą urządzeń do czyszczenia mechanicznego. W ofercie mamy sprzęty ekstrakcyjne marki Karcher. Nasze sprzęty są profesjonalnie serwisowane.

Mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z maszyną dajemy 2 końcówki: do prania narożników a także do prania płaskich powierzchni.

Istnieje szansa wypożyczenia na dobę lub na weekend. Odkurzacz można wypożyczyć bezpłatnie w siedzibie przedsiębiorstwa. Na terenie stolicy i okolic np. w Zielonce czy Wołominie dostarczamy i odbieramy urządzenie bezpośrednio do Konsumenta.

Trzeba prać kanapy zwykle co pół roku. Dzięki okresowemu praniu można zatrzymać na dłużej schludny wygląd dywanu. Wewnątrz materiału zbiera się ogromna liczba roztoczy. Ponadto poplamiona sofa nie wygląda ładnie.

Wyspecjalizowane firmy ze stolicy najczęściej zalecają pranie wykładzin metodą ekstrakcyjną. Polega ona na przepłukiwaniu materiału roztworem wody i proszku. To łatwa i wyjątkowo skuteczna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy możliwe jest wypranie wszelakich plam z kanapy? Oczywiście. Dobrze dopasowana metoda wraz z odpowiednim sprzętem oraz wysokojakościowymi środkami chemicznymi pozwala wyeliminować wyjątkowo ciężkie plamy, które źle wpływały na wygląd kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię