[Firma] PERŁA SERWIS - MYCIE KOSTKI, MYCIE ELEWACJI, MYCIE DACHÓW


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zajmujemy się specjalistycznym czyszczeniem ciśnieniowym. Myjemy kostkę brukową, betonową, granitową, kamień, piaskowiec i inne. Podczas mycia bruku korzystamy z profesjonalnych głowic. Dzięki użyciu przemysłowych maszyn spalinowych pracujemy niezależnie od dostępu do energii elektrycznej. Nasze maszyny myjące podgrzewają wodę do 100 stopni dzięki czemu nie musimy używać szkodliwej chemii na twoim ogrodzie. Chemia używana jest przez nas tylko w ostateczności.
Czyścimy również elewacje budynków z tynków cienkowarstwowych, piaskowca, kamienia naturalnego, PCV oraz elewacje drewniane i inne. Z najwyższą skutecznością radzimy sobie z zabrudzeniami biologicznymi, atmosferycznymi i komunikacyjnymi.
Warto też skorzystać z usługi mycia dachów, ponieważ właściwa konserwacja dachówki wydłuża jej żywotność do 80 lat. Myjemy dachówki betonowe, ceramiczne, blachodachówkę i inne. Jesteśmy certyfikowanymi alpinistami przemysłowymi oraz posiadamy uprawnienia do obsługi podnośników, dzięki czemu wszelkie prace wysokościowe wykonujemy bezpiecznie.
Nasze usługi realizujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego.
Zapraszamy do kontaktu oraz z zapoznaniem się z naszą stroną internetową www.perlaserwis.pl
Facebook: facebook.com/perlaserwis/
numer telefonu 725 789 289
Nazwa (Usługa)PERŁA SERWIS - MYCIE KOSTKI, MYCIE ELEWACJI, MYCIE DACHÓW
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.07.2021
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię