[Firma] Schody z drewna wewnętrzne na wymiar

  • By Drewdom
  • Kategoria Budowanie
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wygodne schody drewniane na wymiar. Jeżeli próbujesz znaleźć stylowe, dokładnie wykonane schody do przedpokoju to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Stolarnia Drewdom wytwarza schody drewniane już od od prawie 4 dekad – zlokalizowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z wielkim doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma bezpośredni wpływ na jakość wykonania, jakość drewna, czas pracy a także doskonały kontakt z klientem.
Fima Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to promień 300 km od Biłgoraja.

Dlaczego schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale współgra z zielenią, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest solidne i pięknie się prezentuje, nawet po kilkudziesięciu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style aranżacji wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, jak również wejście na stronę internetową, gdzie jest pokazana galeria wykonanych realizacji.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna wewnętrzne na wymiar
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię